Štěstí nebo jen náhoda! 10. díl

11. října 2009 v 21:44 | Marky :)* |  Štěstí nebo jen náhoda!
Autorka: Terisek
U TERRY
Konečně ten zatracenej autobus přijel. Nasedla jsem a šla si sednout dozadu. V autobuse jsem zavolala mým adoptivním rodičům. "Ahoj Terezko, copak je?" řekla máma. (Já vím, je v tom zmatek! Máma a táta jsou v ČR a mamka a taťka jsou Watrinovi. XD) "Ahoj mami, jste doma?" zlomil se mi hlas. "Jsme! Co se děje? Proč pláčeš?" njn, máma to vždycky pozná. Asi jsem vážně jak otevřená kniha, ale asi jak pro koho! "To vám řeknu až doma! Pokud můžu přijet?!" řekla jsem smutně. "To víš, že můžeš! Je něco s tvými rodiči?" vyzvídala. "Ne, s rodiči ne! Za chvíli jsem u vás. Uvidíme se tam!" řekla jsem. "Dobře, čekáme tě!" odpověděla máma a já zavěsila. Dala jsem si mobil do kapsy a utřela si slzy. Asi za patnáct minut jsem byla před domem mých adoptivních rodičů. Zazvonila jsem a otevřela mi máma. "Ahoj Terinko!" řekla a objala mě. "Ahoj mami. Můžu dál?" zeptala jsem se. "Jistě! Povíš nám, proč jsi vlastně přijela?" ptala se máma, když jsem vcházela. Šli jsme do obýváku, kde jsem se přivítala s tátou. "No…." začala jsem a řekla jim všechno. Při každý větě se mi zlomil hlas. Pak si ke mně máma sedla. "Terčo, to bude dobrý! Uzná svoji chybu a dojde mu, co provedl!" řekla.

"To já nevím!" řekla jsem a začala brečet. "Jen se vybreč! Pomáhá to!" řekla máma a pořád mě držela v náručí. Když jsem se trochu uklidnila, vzala jsem kufr a šla do pokoje. Tam jsem si lehla do postele a ihned usnula. Od toho incidentu s Richiem uběhly tři týdny. S bráškou jsme si pořád volali. Někdy mi k telefonu dal Kristu a někdy, a to jsem se divila, i kluky až na Richieho. S ním jsem mluvit nechtěla. Kluci se mě pokaždé ptali na to, kde jsem anebo, kdy se vrátím. A pokaždé jsem jim na tyhle otázky odpovídala slovy neřeknu a nevím. Po těch třech týdnech jsem šla do trafiky pro noviny a všimla jsem si titulku v časopisu Bravo. "Chris opouští skupinu!" a "Co bude s US5?" okamžitě jsem si to Bravo koupila. Přišla jsem domů, noviny jsem odložila na botník a šla do pokoje. Hned jsem si nalistovala na ten rozhovor a četla. Pod tím rozhovorem byl ještě malý článek s titulkem "Co bude s US5?" a v něm se kromě Chrisova odchodu psalo o tom, že se Richie psychicky zhroutil. Vzala jsem telefon a nejdřív jsem zavolala Chrisovi. "Ano?" zněl vážně hrozně. "Ahoj bráško!" řekla jsem. "Jé, ahoj Terry! Pročpak voláš?" ptal se překvapeně. "No víš, mám o tebe starost! Co se děje?!" řekla jsem naopak ustaraně. "Takže jsi to už četla?!" došlo mu to. "Jo, četla a nestačím se divit!" odpověděla jsem. "No víš…" a začal vysvětlovat. "Aha! Chápu! Tak se brzy uzdrav! Možná tě brzo navštívím!" řekla jsem po tom, co mi to vysvětlil. "Fakt?! Tak to se těším! Chybí mi ta praštěná Terry, co jsem tenkrát poznal! A už se na Richieho nezlob! Je fakt na dně!" řekl tak šťastně, jak to jen při jeho stavu šlo. "Jo já vím! To jsem taky četla!" odpověděla jsem smutně. "Tss, co ti novináři nenapíšou! Určitě už předpovídají konec US5!" řekl a bylo poznat, že se mu zlepšila nálada. "Jo, tak nějak! Tak zatím pa a pozdravuj doma!" "Jasně budu! Zatím pa!" řekl a položil to. Pak jsem vytočila Jayovo číslo. Ještě, že ho mám. Zvedl to. "Prosím?" řekl. "Ahoj Jayi. Tady Terry!" odpověděla jsem. "Jé, ahoj! Pročpak voláš?" ptal se. "No víš, volám kvůli Richiemu!" řekl jsem. "Jo už chápu! Voláš kvůli tomu, co bylo v novinách, že?" zeptal se. "Jo! Jak mu je?" ptala jsem se. Nechci, aby se mu něco stalo. "Už je na tom líp, než včera!" řekl Jay. "To jsem ráda! Hele Jayi, řekni mu, ať mi zavolá, jo?" řekla jsem. "Jasně řeknu! A netípneš mu to, že ne?" trochu nevěřil tomu, co jsem řekla. "Neboj, netípnu! Akorát, že se do Německa nevrátím, dokud si s ním nepromluvím!" vysvětlovala jsem. "Ty mu chceš odpustit?" zeptal se. "Možná jo! Ale to záleží na něm!" odpověděla jsem. "Jo to je mi jasný! Já mu řeknu, aby ti zavolal! A doufám, že se dáte zase dohromady a všechno pak bude dobrý!" řekl Jay. "Já nevím, Jayi! Já nevím!" řekla jsem smutně. "Já tě chápu!" řekl. "Tak děkuju! Pozdravuj kluky a ještě se někdy ozvu. Ahoj!" řekla jsem. "Budu! Ahoj!" řekl Jay a položil to. Sedla jsem si k počítači a zapla ho. Okamžitě jsem hledala informace o Richiem.
U Richieho
Už nevím, co mám dělat. Sice už jsem doma, ale není mi zrovna nejlíp. Ze včerejška si skoro nic nepamatuju a pak jsem se probral v nemocnici. Jay mi řekl, že jsem se sesypal. Ale já si pamatuju, že jsme byli ve studiu a řešili jsme naší situaci. Strašně mi Terry chybí. "Ťuk, ťuk! Můžu?" zeptal se Izzy, když otevíral dveře. "Jasně, že můžeš!" řekl jsem. "Tak co, jak ti je?" ptal se. "Bylo i líp! Kde jsou kluci?" zeptal jsem se. "No, Vince vybírá ledničku a Jayovi někdo volá!" odpověděl. "Aha, tak to jo! Už aby mi bylo líp. Potřebuju vylézt z tý mizený postele! Strašně se nudím!" njn, trochu jsem si stěžoval. Do pokoje vešel Jay. Necápal jsem jeho výraz. "Co se děje, Jayi?" zeptal se Izzy. "Víš, jak mi někdo před chvílí volal?" mlžil Jay. "No vím! Tak už se sakra vymáčkni!" řekl Izzy. "No, volala mi jedna úžasná osůbka a řekla mi super zprávu!" napínal to, jak mohl a to už jsem nevydržel já. "Tak, Jayi! Kdo ti sakra volal?" vyjel jsem na něj. "Klid Richie! Vždyť se k tomu dostávám!" usmíval se Jay. "Jo dostáváš, ale strašně to protahuješ!" smál se Izzy. "To je schválně! Tak jo, volala mi…. Terry!" řekl a já vstal. Ale zamotala se mi hlava, jak jsem rychle vstal. "Cože? Jak to? Co říkala?" chrlil jsem na něj otázky. "No víš… četla, že Chris odešel, a že jsi zkolaboval! Tak se ptala, jak ti je!" odpověděl Jay. "Vidíš, já ti to říkal, že jí na tobě záleží, že jí nejsi lhostejnej! Ale tys mi prostě nevěřil!" řekl mi Izzy. "No počkejte, kluci! To není všechno!" řekl rychle Jay. "Jak to myslíš? Říkala ještě něco?" ptal se naopak Izzy. "No, říkala! Prý se brzo do Německa vrátí….ale že to nebude tak brzo, jak jsem doufal! Říkala, že prý musí něco vyřešit s jednou osobou!" řekl a přitom se díval na mě. "S jakou osobou? Jakej problém?" ptal se Izzy, ale Jay neodpověděl. Zato upíral svůj pohled na mě. "Aha!" pochopil Izzy.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 janča janča | E-mail | 13. října 2009 v 20:06 | Reagovat

pokračko :-)

2 Smileynka Smileynka | 17. října 2009 v 14:16 | Reagovat

Jestli jste fanoušky us5 tak tady máte video kdo vyhrál konkurz na novýho člena kapel . Je to Jason ,všichni říkaj že je podobný Mikelovi , ale mě to nepřijde . Určitě to zhlídněte , Na konci tam všech pět členů skupiny ZPÍVÁ. (doufám ,otvíraj a zavíraj pusu a pohybují se při tom )

http://www.youtube.com/watch?v=Epp5aMMMQbI

3 niky niky | 22. listopadu 2009 v 13:09 | Reagovat

prosím tě kdy bude další díl...??  :-)  :-)

4 draacice draacice | E-mail | Web | 6. ledna 2010 v 9:46 | Reagovat

ahojky prosimte hlasla bys mi na: http://jakvidimesvet.blog.cz/1001/1-kolo-sonp
sem tam jako draacice

kdyz budes potrebovat taky hlasnou kdykoliv se mi ozvi na web :) rada oplatim :) dekuju predem :)

5 cheap summer dresses cheap summer dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 10:45 | Reagovat

Richard Milhous Nixon~ I brought myself down. I impeached myself by resigning.
http://www.pathdress.net

6 MarcoB MarcoB | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:56 | Reagovat

Přidal jsem svůj blog do oblíbených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
information copyright +++ us5-richie-4ever.blog.cz
design and layout copyright +++ Asheen and LAYFORteam