Štěstí nebo jen náhoda! 9. díl

30. září 2009 v 21:52 | Marky :)* |  Štěstí nebo jen náhoda!
Autorka: Terisek
…Richie. Stál tam a díval se na mě. Jeho výraz mluvil za vše! "Aha, tak to vás nebudu rušit!" řekl a odešel. "Richie, počkej!" utíkala jsem za ním. "Richie!" ani se neotočil a vyšel z domu. Na ulici jsem ho doběhla. "Richie, stůj!" řekla jsem a chytla jsem ho za ruku. Vytrhl se mi. "Co chceš! Otoč se a jdi zpátky za Chrisem!" řekl. To bolelo! "Proč za Chrisem?! Já chodím s tebou, tak se tě ptám, co ti je?" řekla jsem. "Co mi je? Ty se ještě ptáš? Právě jsem tě viděl, jak se líbáš a objímáš s Chrisem! A ty se ptáš, co mi je?" vyjel na mě. "Já se s Chrisem nelíbala!" oponovala jsem. "To určitě! Já nejsem slepej! Jak dlouho?" ptal se. "Jak dlouho co?"

nechápala jsem. "Jak dlouho to tajíte?" ptal se. "Co tajíme? Richie, já to nechápu!" skoro jsem to na něj zakřičela. "Nelži mi! Co s ním máš?" křičel na mě. To už vyšli před dům kluci a Krista. "Já s Chrisem nic NEMÁM! Tobě bych nelhala!" křičeli jsme na sebe jako manželé. "To určitě! A to ti mám věřit?" řekl mi. "Richie, věř mi! Chris je můj BRATR!" vykřikla jsem. Při tý větě se všichni u dveří otočili na Chrise. Ten kývl na souhlas. "Terry, proč mi lžeš?!" zeptal se mě. "Richie, já ti vážně nelžu!" řekla jsem se slzama v očích. "Ale je vidět, že mi nevěříš! Tak to tu ztrácím čas a energii. Sbohem!" řekla jsem. Otočila jsem se a s brekem jsem odešla. Došla jsem k Richieho domu. Vešla jsem dovnitř a šla rovnou do ložnice. Vzala jsem svůj kufr a začala si balit věci. Když jsem sbaleno, zavolala jsem taxíka a jela na letiště. Nasedla jsem do letadla a letěla směr Praha - Ruzyně. Asi v polovině letu mi přišla SMS. Byla od Chrise. "TERRY, KDE JSI? VŠUDE TĚ HLEDÁME! TO CO SE STALO JE MI LÍTO! RICHIE BYL PŘEHNANĚ ŽÁRLIVEJ, ALE ON SE SROVNÁ! UVIDÍŠ! PROSÍM ODEPIŠ, CHRIS" Přemýšlela jsem, co mu napíšu a jestli mu vůbec napíšu. "Ale co! Napíšu mu!" řekla jsem si. "AHOJ CHRISI! LETÍM DOMŮ! RICHIEHO NEOMLOUVEJ, NEMÁ TO CENU. KDYŽ MI NEVĚŘÍ, TAK AŤ SI DĚLÁ, CO CHCE. RODIČŮM TO NĚJAK VYSVĚTLÍM, ALE NE HNED! RODIČŮM, KLUKŮM A KRISTĚ SE OMLOUVÁM, ALE NIC JINÝHO JSEM NEMOHLA UDĚLAT. TERRY" a odeslala jsem to. Okamžitě mi přišla odpověď. "JAK LETÍŠ?! TO JAKO DO ČR? CHRIS" "ANO, DO ČR! NEBOJ, BUDU V POŘÁDKU! HLAVNĚ, PROSÍM, NEŘÍKEJ RICHIEMU, KDE JSEM. NĚJAKOU DOBU HO NECHCI VIDĚT. POTŘEBUJU SE DÁT DO POŘÁDKU A TOHLE BYLO JEDINÝ VÝCHODISKO! TERRY" napsala jsem. "SLIBUJU. ASI VÍM JAK TI JE! ALE BUDU TI VOLAT! MÁM TĚ RÁD, SESTŘIČKO. CHRIS" přišla odpověď. "DÍKY! MÁM TĚ TAKY RÁDA, BRATŘÍČKU!" odepsala jsem a vypla jsem telefon. Asi za hodinu jsme přistály. Bylo přibližně deset večer a tak jsem šla na autobusovou zastávku. Autobus měl jet až za 45 minut, tak jsem si sedla na lavičku a čekala. Zapla jsem si telefon a hned se mi tam objevilo asi 10 zmeškaných hovorů. Dva byly od Chrise a zbytek od Richieho. Co mi chce? On mi musí pořád ubližovat.
U RICHIEHO
"Proč mi lže?" říkal jsem si pořád dokola. Vešel jsem ke Kristě domů. Sedl jsem si do obýváku na gauč a přemýšlel. "Richie, můžeš mi vysvětlit, co to do tebe vjelo?" vyjel po mě Chris, když přišel z venku. "Co je tobě do toho? Radši na mě ani nemluv!" zařval jsem na něj. "Já ti nic neudělal, tak na mě laskavě neřvi!" řekl mi Chris. "Ty jsi mi nic neudělal? Co jsem viděl, tak jsi líbal mojí holku!" proč mi k sakru všichni lžou?! "Ale Richie! Já Terry dal jen pusu! Protože je moje sestra!" Co? To, že jsou sourozenci mi tvrdila už Terry! Ne to není pravda!!! "Jak může být tvoje sestra, když je z Česka!" zeptal jsem se. "Protože je adoptovaná!!!" ozval se pan Watrin. Takže mi nelhali. "Já jsem vůl!!!!" řekl jsem svou myšlenku nahlas. "Jo, to teda jsi!" řekli kluci. "Chrisi, promiň, že jsem na tebe řval!" omlouval jsem se mu. "Mě se neomlouvej! Měl by ses omluvit Terry, ale na to už je pozdě!" řekl Chris. "Jak to myslíš?!" Jak pozdě? Snad neodešla?! "No, myslím to tak že je pryč!" řekl Chris. "Cože? To ne! A kde je?" začínal jsem být dost zoufalej. "To ti neřeknu, protože to sám nevím!" řekl. Já jsem fakt idiot, ona nelhala a já jí nevěřil. Zvedl jsem se a odešel. Šel jsem domů. Když jsem vešel, jako by mi chyběl kus mě samotného. Přišel jsem do ložnice a rozhlédl se. Skříň byla otevřená, nebyly tam její věci a kufr byl taky pryč. Kam mohla jít?! Co jsem to udělal. Byl jsem vážně na dně. Jak jsem jí mohl nevěřit. Holce, kterou miluju. Neměl jsem dělat unáhlený závěry. Vzal jsem mobil a zkoušel jí volat, ale nic. Zkusil jsem to pak ještě několikrát. Doufal jsem, že si mobil zapne. Ale ne. Lehl jsem si na postel a brečel. Ano, brečel. Ty slzy nešly zastavit. Ani jsem je zastavit nechtěl. Pak jsem usnul.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ssKatty ssKatty | Web | 1. října 2009 v 18:31 | Reagovat

superní honem pokracko!!! :)

2 janča janča | E-mail | 1. října 2009 v 19:37 | Reagovat

pls rychle pokračkooooo :-)

3 tygřice tygřice | Web | 4. října 2009 v 16:29 | Reagovat

dalčí dííl

4 Haník - your - SBééénko♥ Haník - your - SBééénko♥ | E-mail | Web | 8. října 2009 v 16:20 | Reagovat

……..♥..lovel…♥
…..♥..lovelovelo…♥
…♥..lovelovelove….♥
..♥.lovelovelovelove…♥…………….♥….♥
.♥..lovelovelovelovelo…♥………♥..lovel….♥
♥..lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
♥.. lovelovelovelovelove…♥….♥…lovelovelo.♥
.♥..lovelovelovelovelove…♥..♥…lovelovelo…♥
..♥…lovelovelovelovelove..♥…lovelovelo…♥
…♥….lovelovelolovelovelovelovelovelo…♥
…..♥….lovelovelovelovelovelovelov…♥
……..♥….lovelovelovelovelovelo…♥
………..♥….lovelovelovelove…♥
……………♥…lovelovelo….♥
………………♥..lovelo..♥
Tohle srdíčko pošli všem svým SB, aby věděly že je máš rád/a!!! Pokud to nepošleš, znamená to, že je nemáš rád/a a že nechceš být jejich SB

5 SergiooB SergiooB | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:14 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
information copyright +++ us5-richie-4ever.blog.cz
design and layout copyright +++ Asheen and LAYFORteam