Navždy?!?->2.kapitola-US5=5 usmrkaných srabů?

30. ledna 2009 v 19:06 | MaRkéŤulka |  Navždy?!?
Writter:Týně

Až u dveří obchodu nás zarazil hlas jednoho z prodávajících. ,,Nechtěli by jste ty šaty zaplatit?!" zarazila jsem se. Úplně jsem na to zapoměla. Izzy dostal samozdřejmě výtlem a já určitě zrudla. Sundala jsem si kabelku a začala v ní šmátrat.
Cítila jsem, jak mi Richie vytrhl šaty z ruky. Pomyslela jsem si, že je fakt hodný, když mi je chce podržet zatímco já hledám v tom čurbesu v kabelce ty peníze. Když jsem se konečně narovnala a výtězoslavně jsem se podívala ke kase s peněženkou v ruce, uviděla jsem tam Richieho jak si bere zpět svojí kartu a za minutku už se vracel s tažkou v ruce, kterou mi podal.


Stála jsem na místě. ,,C- co to…?" Richie se při pohledu na mě pousmál, ani jsem mu to neměla za zlé. ,,Je to dárek. K tvým osmnáctinám!" vysvětlil. ,,A- ale to… já nemůžu…" koktala jsem. Chápete, vzít si něco od někoho, koho vůbec neznáte. Třeba se vám líbí a vy mu taky nejste lhostejný, ale tohle prostě nešlo. ,,Vem si to. Nevíš, co bych s tím teď asi dělal já?" ptal se. No, musela jsem uznat, že to je taky pravda.
Vzala jsem si od něj tu tažku, ,,T- tak díky, a- ale já peníze mám a…" Richie mi vytrhl peněženku a hodil mi jí do kabelky. ,,Neboj, nebudu kvůli tomu měsíc bez jídla!" ubezpečil mě, že peníze má. Přikýva jsem. Asi bude hodně bohatej, když si ho fotí novináři. Napadlo mě pak. No jo, když jsem nervózdní tak nepřemejšlim. Né, že bych jindy přemýšlela 
Vyšli jsme z obchodu a před námi stála úplně luxusní černá limuzína. Jenom jsem se zastavila otevřela jsem ústa. Kdyby do mě někdo, kdo šel za mnou nestrčil, nespíš bych tam takhle stála ještě pár hodin. Někdo mě furt postrkoval dopředu. Nastoupila jsem do limuzíny.
Ještě jsem nikdy v žádné nejela a tohle byl fakt zážitek. Vnitřek limuzíny jsem vždy viděla jen v amerických filmech. Kluci jí měli ještě lépe zařízenou, než byla limuzína prezidentova z filmu Prezidentova dcera (ale proč to vyprávím, že jo), prostě byla luxusní. Po pár minutách nastoupili i kluci.
Izzy si to hned šinul ke mně. ,,Tak to ani náhodou," protestovala jsem, ,,Já vedle něho sedět nebudu," věděla, jsem, že je to dětinské, ale prostě jsem ho neměla ráda. ,,No tak si odsedni, kotě!" doporučil a uvelebil se vedle mě. ,,A proč já?" ptala jsem se, ,,Já tu byla první!" Izzy se jen pousmál. ,,No to je možné, ale tohle je moje místo!" řekl.
Hned jsem se teda zvedla a sedla jsem si k Richimu, to však byla chyba, protože Izzy zase spustil "hrdličky" ,,krá, krá, krá…" on je tak hrozně nesnesitelnej. Nechápu jak to s ním můžou ve zdravý přežít. Já bych ho hned zabila.
,,Panebože nemůžeš chvilku držet zobák?!" zeptala jsem se ho podrážděně. ,,Ale hrdličko, jen se nedělej," provokoval, ,,že se ti Richie líbí?" ptal se. Já ho nenávidím. ,,Jo," přikývla jsem. Izzy konečně zmlkl, Vinnie se na mě podíval a Jay dal hlavu do dlaní. Richie se na mě taky díval, ,,Jo líbí se mi. A klidně ti i řeknu proč, chceš to vědět, brouku?" napodobila jsem jeho (Izzyho) vystupování.
Jenom jsem viděla, jak Vincent kouká, co se to děje, ,,Protože je na rozdíl od tebe hezký. Je milý a hodný a neleze lidem do kabinek, když si zkuší věci." Vlastně nechápu, proč jsem to řekla, ale už to bylo venku. No co, za blbost, se holt platí. ,,Ale zlato," ozval se zase tím svým nenuceným tónem hlasu, ,,v tom prádle jsi byla děsně sexy. Už jsem potkal hodně holek, ale takovouhle ještě ne."
,,Beru to, jako kompliment," řekla jsem, ,,zlato!" dodala jsem ještě. Izzy se jen pousmál. ,,Už jsme tady!" prohlásil Jay. Konečně zvedl hlavu s dlaní a zadíval se na mě a Richieho. ,,A s váma budu chtít mluvit." Dodal nabručeně. Izzy se jen ušklíbl a koukal na Richiho pohledem:teď máš průser kámo a já ti to přeju! No prostě na zabití!
Cesta od limuzíny k hotelu byla necelých 100 metrů. Čekala jsem, že to proběhnem za minutku, ale zástupy fanynek, které tady čekali na nějaké star byli pěkně dlouhé. Když kluci vyšli z auta, pochopila jsem, že ty star budou nejspíš oni. Hm, já já však neznám.
Richie už se ztatil v davu fanynek. Ani se nedivím! Jay už si cestu razil k hotelu, Vincenta jsem někde neviděla a jediný kdo tam zbyl byl Izzy. Podával mi ruku. Okázale jsem ji ignorovala. Chtěla jsem jít bez jeho pomoci. Ujít 100 metrů přece není tak těžké, že? No, zjistila jsem, že to těžké je. Vzhledem k tomu, že mě fanynky viděli vystupovat z jejich auta, usoudili, že bude nejlepší mě zašlapat. A musím uznat, že taková smrt se mi nelíbila.
Bezmocně jsem se rozhlížela jestli neuvidím Vinnieho nebo Richieho. Nikoho z nich jsem neviděla. Všimla jsem si však, že Izzy pořád stojí opodál. Zrovna dával jedné fanynce podpis. Podíval se na mě a zlomyslně se usmál. O můj bože, já ho nenávidím! Pomyslela jsem si okamžitě. Nakonec však jeho ruka byla zdřejmě jediná, která mi nabízela pomoc.
Ač neochotně, stejně jsem se jí chopila a společně s ním jsem si razila cestu k hotelu. S jeho pomocí - i když jsem si to nechtěla přiznat - to šlo samozdřejmě mnohem lépe. Před hotelem jsme se ho pustila s tím, že ty dva kroky už zvládnu. Vešla jsem ho hotelu a zůstala koukat. Někdo do mě, jakoby náhodou narazil. Bylo mi jasné, kdo to je, ale to mě teď bylo úplně šumák.
Jen jsem čuměla na to, jak úžasnej ten hotel je. Vstupní hala snad nikde nekončila. Recepce byla podél celé zdi. Bylo tu snad všechno- soudě podle informačních tabulí. Nechyběl bazén, tělocvična, kuchyně… zírala jsem. Pomyslela jsem si, že si teda dopřávají luxus, ale na druhou stranu, jestli na to mají.
,,Chtělo by to fotku," z mého snění a přemýšlení mě vytrhl Izzyho arogantní hlas. No možná jeho hlas nebyl tolik arogantní, ale poznámka arogantní byla. ,,Jen jsem přemýšlela." Řekla jsem na omluvu, protože tam byli všichni kluci včetně Richieho. ,,Měla by ses u toho vidět." Rozesmál se… hádejte kdo! No samozdřejmě že Izzy a nasadil ksich: jedno obočí měl výž než to druhé, oko přimouřené a rty srandovně zkřivené. Zatímco Vinnie, Jay i Richie vybuchly smíchy, já jsem se jen ušklíbla. ,,hrozně vtipný! Alespoň na rozdíl od někoho, přemýšlím!" dodala jsem.
,,Co proti mně máš, kotě?" zrušil svůj ksicht a přistoupil ke mně tak těsně, že jsem se obličeji málem dotýkali. Udělala jsem raději, z bezpečnostních důvodů, krok vzad. ,,No tak on se pán ještě bude ptát?" zase jsem byla rozčilená. Ten kluk mě tak nehorázně štval a vytáčel. Už jenom tím, že tam stál. ,,Hele, proč jste mě sem vlastně zatáhli. Že by jste mi konečně řekli o co jde? Proč se na vás ty holky tam venku tak vrhli. Nepopírám," podívala jsem se na Richieho, ,,že u některých z vás se nedivím, ale," teď jsem se zase škodolibě podívala na Izzyho, ,,u některých to nechápu."
,,Ale byl jsem ti dobrej, když jsem ti pomohl do hotelu, co? A do limuzíny?" ptal se. Ostatní kluci jen stáli a koukali jak se tam hádáme. Jeden druhého stíráme a oba to myslíme vážně. Že to není žádná sranda, ale otevřená rivalita. Já prostě nevím, ale štval mě. ,,Tak tos byl ty, kdo mi furt hrabal na zadek?!" rozkřikla jsem se, byla jsem ráda, že jsem se konečně dozvěděla, kdo mě takhle "pomáhal" do té limuzíny.
,,Patřím do skupiny US5!" přeladil Izzy. Chvilku mě to trvalo, než jsem si uvědomila o čem mluví, protože jsem se s ním teď hádala, kvůli něčemu jinému. Každopádně po pár vteřinách mě to došlo a řekla jsem snad tu nehorší větu v životě. ,,Jo US5, to US znamená usmrkaní sraby? A 5, to znamená, že vás je tam pět," chytla jsem ho za paži, ,,jsem ráda, že v tom nejsi sám!" a ironicky jsem se na něj povzbudivě usmála.
,,Jsme tam i my," prohlásil někdo z přihlížející trojce. Nemohal jsem určit kdo to byl. Ale věděla jsem, že Vinnie asi ne, protože toho moje pojmenování rozesmálo. Dokonce i Richiemu cukali koutky, ale snažil se tvářit vážně. ,,US5 je taneční kapela." Vysvětlil Izzy a začal dělat nějaké pohyby, které nejspíš považoval za tanec, ,,Dobrý," mírnila jsem ho, ,,ráda bych to tu přežila!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 CuMliK 22 CuMliK 22 | Web | 30. ledna 2009 v 19:08 | Reagovat

Ahoojky u mně je párty přijď se prosím kouknout :))

2 NIKUSHKA-RICHIE NIKUSHKA-RICHIE | Web | 30. ledna 2009 v 19:26 | Reagovat

HeY..POKRÁČKO..RYCHLE..já Richiho hrozně mám ráda ♥Love♥ pokračování plosíM ..........

3 Trang.US5_*eSBénQo* Trang.US5_*eSBénQo* | E-mail | Web | 30. ledna 2009 v 19:32 | Reagovat

Super povídka :) už se těším na další díl

4 janča janča | E-mail | 30. ledna 2009 v 19:33 | Reagovat

supeeeeeeer!! pokračkooo

5 annyny annyny | E-mail | Web | 30. ledna 2009 v 19:34 | Reagovat

chudák izzy :D

ALe jinak super ;-) tak honem pokračování :-)

6 klawda klawda | 30. ledna 2009 v 19:51 | Reagovat

pokrackoo

7 Phoebe Phoebe | Web | 30. ledna 2009 v 23:49 | Reagovat

Dalsi dil pls

8 Iwís Iwís | E-mail | 31. ledna 2009 v 13:10 | Reagovat

hej tak to je něco:D:Dhonem další díll..!

9 Míša_Jay Míša_Jay | E-mail | Web | 31. ledna 2009 v 16:01 | Reagovat

pokrááááááááááááčko

10 ghost black ghost black | Web | 12. března 2009 v 17:09 | Reagovat

tak tady ten dil je fakt dobrej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
information copyright +++ us5-richie-4ever.blog.cz
design and layout copyright +++ Asheen and LAYFORteam