Navždy?!?->1. Kapitola-Seznámení přes nadávky!

29. ledna 2009 v 14:56 | MaRkéŤulka |  Navždy?!?
Writter:Týně

Zrovna jsem si zkoušela, jak by mě slušeli nové minišaty, když se dveře kabinky otevřeli. Stál v nich nějakej kluk, ,,Ty perverzáku jeden úchylnej," rozeřvala jsem se na celý obchod, ,,co to děláš?" stála jsem tam před ním jenom ve spodním prádle. ,,Co si to dovoluješ? Víš vůbec kdo já jsem?" ptal se. Asi jsem ho dost namíchla. ,,Jo vím to naprosto přesně. Seš perverzák úchylnej a arogan-" nebylo mi přáno dokončit větu. ,,víš, že jsi hrozně sexy, když jsi rozčilená!" tak tohle bylo moc.
,,co si vo sobě vůbec myslíš?" rozkřikla jsem se na něj, už mě pěkně lezl na nervy, přesně takovéhle týpky nesnáším. Víte co myslím, ty kteří dávají všem najevo, že dostanou každou holku, na kterou si ukážou. ,,Co si já o sobě myslím," opakoval mou otázku, zdálo se, že je už v klidu, to jsem já tvrdit nemohla, ,,Chceš vědět, co si o sobě myslím, zlato?" mrkl a pousmál se. O bože, měla jsem chuť mu jednu vrazit. ,,Buď tak laskav a neříkej mi zlato!" rozkřikla jsem se.
Pro ostatní nakupující jsme nespíš museli působit pěkně komicky. Jako rozhádaní manželé po dvaceti letech manželství. Ale to mi bylo jedno, zapoměla jsem i na to, že tam stojím pořád jen ve sponím prádle. Byla jsem příliš zabraná do té hádky. ,,Jasný brouku!" přikývl s něčím, co zdřejmě považoval za svůdný úsměv. ,, O můj bože," vzpjala jsem ruce, ,,Proč mi to děláš?" ptala jsem se, ,,Ani brouku jasný. Já nejsem tvůj brouk ani tvoje zlato, jasný!"


,,Ale chtěla bys být, viď?" ptal se. Tak tohle už bylo opravdu moc. ,,Ty jsi takovej tupec!" křikla jsem na něj, ,,Ty- ty- ty…" docházela mě pro takového člověka pojmenování a vulgární jsem být nechtěla. Ukazovala jsem na něj ukazováčnem ve výhručném gestu.
,,Hej, hej, hej," ozval se za tím klukem hlas, ,,Co se děje, Izzy?" ptal se nejspíš toho magora, se kterým se tu hádám, protože odpověděl. ,,Ale nic, Richie. Jenom tady má tadyhleta holčička nějaký problém." Díval se na mě, takovým tím zkoumavacím pohledem, a čekal na reakci. Bylo mi jedno, že teď udělám přesto to, co chce vidět. Byla jsem tak rozčilená, že mi to bylo ale úplně jedno.
,,Jaká malá holčička ty namachrovanej tupče?" ptala jsem se. Teď se ukázal ten kluk, nejspíš Richie, který se prve ptal na to, co se děje. Musela jsem zmlknout. O bože, byl nádhernej a přesně můj typ. Víte co myslím: blond vlasy, modrý kukuč, sladký úsměv, bílý zuby… no prostě pan Dokonalý. ,,Co se stalo?" zeptal se svým medovým hláskem.
,,Tady ten," vrátila jsem se do přítomnosti a začala vyprávět než mě ten perverzák předběhne, ,,mi vlezl do kabinky, když jsem si zkoušela šaty a pak se se mnou začal hádat. Jako, co si to dovoluju s ním mluvit tak, jak mluvím. A říkal mi zlato a brouku a furt na mě čuměl tim nejhorším pohledem." Vychrlila jsem ze sebe. ,,Jakým pohledem?" ptal se Richie. ,,No jakým asi?" rozkřikla jsem se i na něj, ,,juj, promiň," šeptla jsem, ,,prostě takovým tím, který umí jen on. Pohled alá já jsem machr a dostanu každou holku na kterou si ukážu."
Richie se na něj podíval, on se jen ušklíbl. ,,No tak, Izzy. Možná by ses mohl tady slečně omluvit." Navrhl. ,,A za co bych se měl asi omluvit, to nevíš Richie?" ptal se Izzy rozezleně. ,,Přece si jí vlezl do ka-" začal Richie, ale Izzy ho hned přerušil. Já jsem jen stála (pořád ve spodným prádle) a koukala na to, jak se dva kamarádi kvůli mně hádaj. ,,Jestli si si toho nevšiml, tak teď tady stojí polonahá a najednou jí je to jedno. Nebo to jsi přes své náboženství neviděl?" jakmile to řekl hmátla jsem po šatech a dala si je před sebe, abych tam opravdu nebyla polonahá. Richie se na mě podíval.
,,Kámo," vzal ho kolem ramen, ,,říct promiň, nebolí." Izzy se mu jen vytrhl a před tím než naštvaně odkráčel do něj ještě strčil. Překvapilo mě to. Izzy byl menší než Richie. Zdřejmě to musí být pěkně velká primadona, když si tohle dovolí. Na mě hodil jenom jeden arogatní pohled a ztratil se mezi poličky s oblečením.


,,Idiot!" ulevila jsem si šeptem. Konečně jsem se ho však zbavila. Richie se na mě podíval. ,,Jo," přikývl, ,,to on někdy je!" dal najevo, že mojí poznámku slyšel, ale že mu to nevadí, naopak, že s ní souhlasí. Chvilku jsme na sebe jen tak čuměli.
,,Já jsem Richie," představil se a podával mi ruku. Chopila jsem se jí, ,,Týna!" představila jsme se také. Richie se na mě naklonil a dal mi pusu. Normální, obyčejnou kamarádskou pusu. No, samozdřejmě, že jsem z toho byla hotová. Další rozpačitá chvilka mlčení.
,,Ehm… t- ty šaty ti sluší." Prohlásil. ,,Jo, no díky." Přikývla jsem. ,,Hele, já se asi převlíknu." Richie jen přikvýl. Zacouvala jsem do kabinky a co nejrychleji - aby mi Richie neutekl- jsem se převlékla. On však nikam neutíkal. Čekal před kabinkou na mě. Teď už jsem měla svý civilní věci. To znamená džínovou mini a růžové tričko. Samozdřejmě kabelku a v ruce jsem držela zkoušené šaty.
,,No a odkud jsi?" ptal se Richie, když jsme procházeli regály a koukali na nové i starší zboží. Bylo príma nakupoval s klukem, s někým jako je on. ,,No, je to složitý," začala jsem, ,,můj táta je angličan a máma češka. Takže jsem dětství trávila buď v anglii u táty nebo v česku u mámy. Naši jsou rozvedení." Vysvětlovala jsem. ,,A, promiň, že se ptám, ale když jsi byla buď v Anglii nebo v Česku, co děláš teď v Německu?" zastavila jsem se a podívala jsem se na něj. Páni, je chytrý, pomyslela jsem si a pokračovala v chůzi.
,,Vzhledem k tomu, že mi bude brzo osmnáct, tak trochu procestovávám svět." Vysvětlila jsem. ,,Po Německu je na řadě Francie a pak uvidím. Ale nejspíš se stavím ještě v Anglii za tátou a pak hurá do Ameriky." Říkala jsem mu plán své cesty. ,,To je náhoda," ozval se, ,,já jedu taky do Francie." Řekl. Zarazila jsem se, ,,Vážně?" přikývl.
Otočila jsem se, takže jsem mu byla tváří tvář. Dívala jsem se mu do očí a pak jsem si všimla, že má ve vlasech nějakej "humus" (nevím jak to pojmenovat pozn. Autora). Sáhla jsem mu do těch jeho nádherných blond vlasů a vytáhla to něco, bylo to nějaká větvička. Ukázala jsem mu jí, ,,Kazilo ti to imige." Rozesmál se.
Tím smíchem však přivolal pozornost nejen nakupujících, ale i toho nejnečekávanějšího hosta. Jeho úchylného kamaráda Izzyho. Přišel k nám, oba nás sjel od hlavy až k patě pohledem a pak kolem nás začal chodit. ,,Tak jak se mají hrdličky?" ptal se, ,,krá, krá, krá…" chodil kolem nás, vydával tyhle "zvuky" a mával rukama, jako kdyby to byli křídla, ,,krá, krá krá…" ,,To je havran, ty blbečku!" přerušila jsem ho a poučila. Zastavil se uprostřed pohybu.
,,Vidíš to?" ptal se svého přítele, ,,Vidíš jak je na mě zlá!" Richie se však mému postřehu jen smál. Přistoupil ke mně a pošeptal mi, ,,Pěkný postřeh, ale u něj se nesmíš divit."
Najednou se něco jakoby zablesko a Richie se poplašně otočil. Mezi regáli s oblečením byl nějakej… no asi novinář s foťákem v ruce. I Izzy si ho všiml. ,,Já tuhle pakáž fakt nenávidím." Procedil skrz zuby. ,,Copa o to," odvětil Richie, ,,ale má zdřejmě dost exluzivní fotky. Fotil nás tu nejspíš celou dobu, ale my si toho všimli až teď. Sakra!" vůbec jsem nechápala o co jde.
Izzy zvýzdnul a během minuty se u něj objevili další dva kluci. ,,Co je?" zeptal se ten starší z nich. ,,Je tu nějakej novinář a má velmi exklusivní fotky Richieho a tady tý-" neurčitě na mě ukázal, ,,Týny!" řekla jsem naštvaně ve stejný okamžik jako to řekl i Richie. Ten nový příchozí, ten mladší kluk se jen rozesmál, ale ten starší přeskakoval pohledem ode mě k Richiemu, jako by chtěl odhalit co se děje. ,,a kdo-"
,,Jsem Týna!" předstvila jsem se. ,,Vincent, nebo taky Vinnie," podával mi ruku ten mladší z nich. ,,Jay," řekl ten starší. S arogantním úšklebkem jsem se podívala na Izzyho. ,,Izzy, kotě!" řekl jen. Našpulila jsem rty, ale uznala jsem, že hádat se s ním teď by nebylo dvakrát rozumné.
,,Musíme do hotelu, než se sem sjedou všichni novináři." Oznámil Jay. Vykročili. ,,Moment," zarazil je Richie, ,,a co Týna?" chvilku bylo ticho, které porťal až Vincent, ,,To je pravda, novináři se na ní pohrnou. Musíme jí vzít s sebou. Alespoň teď!" nakonec všichni souhlasili takže jsme vyšli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaRkéŤulka-*adminka* MaRkéŤulka-*adminka* | E-mail | Web | 29. ledna 2009 v 15:09 | Reagovat

áá žeru tu povídku xD a to je tu první díl xD..strašně se mi líbí a co vám? ;)

2 Iwís Iwís | E-mail | 29. ledna 2009 v 15:22 | Reagovat

Juj..je to super povíídka..!!líbí se mi mociiiiiinko..!!!chci pokrááčko..!!honééém..!!

3 klawda klawda | 29. ledna 2009 v 15:57 | Reagovat

super pokracko

4 annyny annyny | E-mail | Web | 29. ledna 2009 v 17:03 | Reagovat

je to super!!!Tak honem pokráčko :-)

5 _MiShQa_RiCHiE_<3 _MiShQa_RiCHiE_<3 | E-mail | 29. ledna 2009 v 17:17 | Reagovat

parádní začítek.. xD šup PokráčQo

6 janča janča | E-mail | 29. ledna 2009 v 17:58 | Reagovat

supeeer!! pokračkoooooo

7 Terika-Love-US5 Terika-Love-US5 | Web | 29. ledna 2009 v 18:45 | Reagovat

Jé dobrý :-D Hlavně se mi líbila ta hrdlička a havran kra kra "To je havran ty blbečku" xD To bylo super :-D Tak rychle pLS pokráčko :-D

8 evening cocktail dresses evening cocktail dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 9:29 | Reagovat

Im totally confused after reading information on this site, and other websites and blogs. Which supplement, or nutritional supplements, should you actually be taking? One site says x is good for you, the other says it wastes your muscles, dont listen to them. Can anyone sort through the marketing hype and deliver actual honest feedback on good supplements to use?
http://www.pathdress.net

9 brown summer dresses brown summer dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 16:00 | Reagovat

Midge Dector~ Ideas are powerful things requiring not a studious contemplation but an action even if it is only an inner action.
http://www.pathdress.net

10 plus size flower girl dresses plus size flower girl dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 14:11 | Reagovat

I want to thank you for the time you have put in composing this blogpost. I am hoping the same top-grade article from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own blog now. Truly the blogging is spreading its wings quickly. Your write up is a fine model of it.
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
information copyright +++ us5-richie-4ever.blog.cz
design and layout copyright +++ Asheen and LAYFORteam