Jay is BACK!!

17. ledna 2009 v 20:13 | MaRkéŤulka |  Zprávy od kluků

Lidi, musim se pochválit xD Zvládla jsem to a přeložila pro vás zprávu od Jaye. Byla to opravdu fuška. Dělala jsem na tom 2 a půl hodiny. Pár vět tam chybí, protože jsem opravdu nepobrala co tim Jay myslí a hlavně to šlo hodně špatně přeložit. Taky se vám chci omluvit, že to neni slovo od slova. Přeložila jsem pár slov a složila si z toho prostě větu. Je to vlastně taková moje verze toho co vám Jay vzkázal x) Klikni na CČ a dozvíš se co nám Jay vzkazuje ;)

Deutsch:
Hallo ihr lieben!!!

ja,euer jay is back und so glücklich,wieder am start zu sein.ich weiss,es war eine ungewöhnlich lange zeit,dass ich mich nicht gemeldet habe (zumindestens für meine verhältnisse)
aber um erlich zu sein will ich mich nicht dafür nentschuldigen.ihr wisst ganz genau,dass ich euch nie hängen lassen würde und auf meine seite mega stolz bin und sie abgöttisch liebe!!!
es gab einfach eine menge,um das ich mich dringlichst kümmern musste,was über`s jahr häufig auf der strecke bleiben musste.abgesehen von familienfesten wie christmas,sylvester,birthday von meinen geschwistern....musste ich mich um den kompletten bau meiner wohnung kümmern inklusive einem sehr aufwendigen umzug.aber es hat sich gelohnt,die bude sieht mal richtig porno aus... habe mir überlegt bei gelegenheit bilder machen zu lassen,um euch einen einblick in mein ganz privates reich zu gewährleisten!!!

ich war auch in den letzten 2 monaten sage und schreibe 3 mal bei meiner family in UK.ich musste einfach so viel zeit wie möglich mit meiner mutter und meinen geschwistern verbringen,vor allem jetzt vor amerika...wer weiss,wie oft ich sie da noch zu sehen bekomme...
wie einige von euch mitbekommen haben,habe ich mir direkt nach sylvester eine krasse grippe eingefangen...10 tage lag ich flach,das war die härte,wo ich doch eigentlich so selten krank werde.
ich glaube,dass durch den urlaub alles aus mir körperlich rauskam.es ist schon schlimm,wenn man so viel arbeitet,dass dein body es dir nicht einmal gestattet krank zu werden...naja,schwamm drüber,alles ok,mir geht es wieder gut.
ich wollte mich trotzdem für eine sache bei euch entschuldigen,und zwar dass ich der einzigste war,der keine offizielle weihnachtsmessage ins us5 forum geschrieben hat.als die anderen jungs sich zusammengetrommelt haben,um ihre greatings zu verfassen,war ich schon in england und hatte dort kein internetzugang.ich nehme mir sowas normalerweise sehr zu herzen,deswegen die kurze aufklärung.ich hoffe ihr verzeiht mir
ich war natürlich nicht faul und habe auch über die feiertage fleissig für die fanpage gearbeitet.mit hilfe von meinem guten freund michi wilfing,habe ich ausnahmsweise mal alleine ein solo foto shoot auf die beine gestellt.die bilder sind toll geworden,viele neue motive und outfits.es ist mir wichtig,dass wir die page drastisch hochpimpen...da sind ja teilweise über drei jahre alte bilder drinne!!!naja,macht euch auf was gefasst,marcus arbeitet gerade am layout.
ich hoffe ihr süssen habt so wie nie zuvor bei der ottowahl fleissig gevotet.ich erklär euch mal kurz,wieso das der wichtigste goldene otto in unserer laufbahn wäre.es gab in der 50jährigen bravo geschichte weder eine pop gruppe noch irgend eine boyband, die 4 GOLDENE OTTOS gewann!!!
das wär der absolute wahnsinn...also wenn ihr US5 unsterblich machen wollt ,hoffe ich ganz stark,dass ihr euch angestrengt habt.aber auf euch ist ja immer verlass.ausserdem hat sich ja auch das kategorien-system geändert.jetzt sind wir unter anderem auch mit TOKIO HOTEL in einer rubrik.und obwohl ich die 4 magdeburger sehr respektiere,wäre das ein krasses statement und eine süsse verspätete rache,wenn wir uns gegen sie durchsetzen würden.ich glaube dann wär endgültig klargestellt, wer hier regiert,oder???
ich werde mich übrigens auch um die letzten monatsfragen kümmern.ich weiss ich bin im verzug aber ich kümmer mich drum.mir ist der kontakt zu euch sehr wichtig,glaubt mir.
so,ich komm jetzt zum schluss...vielen dank,daür dass IHR einfach IHR seid.ich liebe euch und trage EUCH ALLE fest in meinem herzen.vertraut eurem jay und macht euch keine sorgen,ich werde es nie zulassen,dass wir euch vergessen ,geschweige denn nicht nach germany zurückkehren werden.
ach und noch etwas,ich bin so stolz auf meine official members und bestehe darauf,dass wir innerhalb der nächsten 2-3 monate die 2000 weit überschreiten.was meint ihr,can we do this??
YES WE CAN!!!!!!
i love you guys,
euer jay

CZECH:
Ahoj moji milovaní!!!

Ano, váš Jay je zpátky, tak šťastný a opět sem vstupuji. Vím, že to byla neobvykle dlouhá doba, že jsem nebyl přihlášen (alespoň pro mě), ale určitě se vám omlouvám, že jsem vám nedal vědět a na své stránky jsem hrdý a já je miluju!
Bylo toho hodně a já jsem se musel urychleně postarat o to co mi rok přerušil. Kromně rodinné slavnosti na Vánoce, Silvestra a narozenin mých sourozenců jsem musel dokončit výstavbu mého bytu, což bylo velice náročné stěhování.
Byl jsem také v posledních 2 měsících 3 krát za rodinou ve Velké Británii. Měl jsem tolik času, který jsem strávil s mamkou a sourezenci, zváště před odjezdem do Ameriky. Kdo ví, kolikrát je ještě uvidím....
Jak jste si někteří všimli, po Silvestru mě zajala chřipka...10 dní jsem ležel. Věřím, že přes svátky jsem vyšel z fyzičky. Je špatné, když máte tolik práce a vaše tělo ještě onemocní. No, ale na to zapomeňte, všechno je ok a já se cítím v pořádku.
I přesto přímněte mojí omluvu, že jsem byl jediný kdo nenapsal žádnou vánoční zprávu na fórum US5.
Když ostatní kluci psali svoje pozdravy, byl jsem už v Anglii a neměl jsem přístup k internetu. Já si vezmu něco takového k srdci a proto vám to tu krátce vyjasňuji. Doufám, že mi to odpustíte.
Nebyl jsem samozřejmě líný a o svátkách pro fanpage pracoval. Na požádání a s pomocí mého dobrého kamaráda Michiho Wilfinga jsme vyjímečně sám nafotil solo fotoshooting. Snímky jsou skvělé a mají mnoho nových motivů a outfitů. Jsou tam skutečně 3 roky staré fotky! Dobře, dělá se na dokončování a Marcus pracuje na rozvržení.
Já doufám, že jako nikdy předtím v Ottowahl (zlatý Otto) hlasujete. Musím vám krátce vysvětlit, proč je to Zlatý Otto v naší kariéře tak důležitý. V 50-leté historii BRAVA popové skupiny nebo jakékoliv boybandy 4 Zlaté Otty nevyhráli!
To by bylo naprosté šílenství... takže pokud chcete zvěčnit US5, doufám zcela silně, že vy chcete. Ale na vás je vždy spolehnutí. Mimo to změnili se kategorie. Tentokrát jsme v rubrice s TOKIO HOTEL. A ačkoli já je velmi respektuji stejně by to bylo drsné zdělení a sladká pomsta kdybychom proti nim vyhráli. Myslím si, že by se konečně objasnilo kdo zde vládne, ne?
Tak a teď jsem došel k závěru..mnohé díky, za to že VY jednoduše VY jste. Miluju vás a nosím vás VŠECHNY ve svém srdci. Jay vám důvěřuje a nemějte strach, já nikdy nesouhlasil s tím, že my na vás zapomenem natož aby se nám nepodařilo se vrátit do Německa.
Ach a ještě něco, já jsem tak pyšný na své oficiální členy a trvám na tom, že běhěm příštích 2-3 měsíců v roce 2000 (tam má bejt asi 2009 xD) přeskočíme. Co myslíte, můžeme to udělat?
ANO MY MŮŽEME!!!!!
Miluju vás lidi,
Váš Jay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ila Ila | Web | 17. ledna 2009 v 20:22 | Reagovat

No to buď holka, protože tohle je fakt něco!!! smekám před tebou xD

2 *T€R€ZK@* *T€R€ZK@* | E-mail | Web | 17. ledna 2009 v 20:28 | Reagovat

já musím souhlasit s Ilčou fakt za tohle bys měla dostat nějaký ocenění fakt seš dobrá já bych to asi nikdy nepřeložila x)

3 Peťuška<3 Peťuška<3 | 17. ledna 2009 v 20:36 | Reagovat

dobře ty Maky...hodná hodnáá

4 MaRkéŤulka=o*-adminka MaRkéŤulka=o*-adminka | E-mail | Web | 17. ledna 2009 v 20:38 | Reagovat

taakový chvály xD zase mě nepřechvalte xD přece sem to udělala pro vás ne? x)

Peťuška>3: malý výtlemy s tebou na ICQ xD ne Maky ne neznačkuj ho nee do háje maky xDxDxD vůbec se u toho nedusim xD

5 Ila Ila | Web | 17. ledna 2009 v 20:58 | Reagovat

Hele Markétko moje milovaná nebo spíše ťutíku můj milovaný xD já mám pro tebe asi špatnou zprávu :( teda možná to pro tebe bude dobrá zpráva xD asi si dneska nepokecáme :( ani na ICQ ani na skypu :( teďka jsem zjistila, že mám hooodně učení. takže se musim učit a něco dopisovat!!! Dneska se musim naučit zemák (7 stránek z velkýho sešitu a zatim umim 3 řádky), zejtra jedem do tý Prahy,nevím kdy přijedem a musim se ještě učit děják, účetnictví, občanku a španělšinu :( Takže nestíhám!!!

MOC SE OMLOUVÁM!!!!!!

6 Trang.US5_*eSBénQo* Trang.US5_*eSBénQo* | E-mail | Web | 18. ledna 2009 v 9:28 | Reagovat

Marky ty jsi prostě super xĐ

Chá nebojte se,vládne tu US5 :) A doufám,že se do Německa vrátíte x(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
information copyright +++ us5-richie-4ever.blog.cz
design and layout copyright +++ Asheen and LAYFORteam