I špatné věci jsou k něčemu dobré!-2.díl

16. ledna 2009 v 12:22 | MaRkéŤulka |  I špatné věci jsou k něčemu dobré!
Writter:Týně

,,Sem Týna," představila jsem se, ,,co tu děláte, když jste cizinci?" zeptala jsem se, ,,Mám dojem, že jsem vás už někde viděla." Zamyslela jsem se, kde to asi tak mohlo být. ,,No víš," začal Chris, ,,my jsme skupina…" Řekl. Chvilku jsem na něj nechápavě civěla a pak mi to došlo. Plácla jsem se do čela a Richie, pořád sedící na mé posteli se lekl, ,,No jasně, US5!" řekla jsem, v tom šoku však česky. Ale US5 snad kluci rozuměli.


,,Jo," přitakal Jay, ,,US5!" potvrdil. Pousmála jsem se, ,,Proč mě to nenapadlo hned. Kámoška vás má po zdech a říká, že se nemůže v pokoji skoro ani převlíkat jak na ní všichni zíráte." Kluci se rozesmáli, ,,Teda jako…" už jsme se smála taky. ,,Chápeme jak to myslíš a co máš ty na zdech?" ptal se Vinnie. ,,J- já. No já vás tam mám vlastně taky. Kamarádka říkala, že si vás tam prostě musím dát, že za mnou jinak nebude chodit. Takže tam mám vás a pak ještě pár herců."
,,To sis nás na zeď lepila jen proto, že to tvoje kámoška chtěla?" ptal se napůl uraženě Izzy. Přikvýla jsem, ,,Nejsme ti dost dobrý?" ptal se pořád uraženě, ,,Šetřila jsem si místo na někoho jiného," pokrčila jsem rameny, ,,jste hezcí, ale…" ,,Ale co?" ptal se dál Izzy. ,,No Verča, moje spolubydlící má ráda Tokio Hotel," vysvětlovala jsem, ,,My máme taky rádi Tokio Hotel." Přisvědčil Izzy a zanotoval jejich song Durch den Moonson. ,,No to je možné, ale fanoušci Tokio Hotelu vás moc nemusí. Říkají, že jste přeslazený, ty," ukázala jsem na Izzyho, ,,že kopíruješ Billa…"
,,Ne, ne," přerušil mě Izzy a ukazoval na mě, ,,já jsem četl, že kopíruju Toma." Řekl hrdě. ,,Když jsi měl dready možná jo." Pokrčila jsem rameny. ,,Na to, že nejsi naše fanynka toho o nás víš dost." Řekl Richie a sladce se usmál. ,,Jestli mi dáte V.I.P.ky tam ráda půjdu na váš koncert. A navíc už jsme říkala, že kamarádka vás všechny miluje." Vysvětlila jsem. ,,rád bych se s ní seznámil." Prohlásil Izzy a všichni se rozesmáli.
,,Slyšeli jste co říkala," upozornil Chris, ,,prý jestli mi dáte V.I.P.ky, ty jo ty seš drzá." Ale rozesmál se. ,,Moment," zarazil se Richie, ,,kde máš rodiče nebo nějaké příbuzné?" zeptal se. Teď se mi, vím, že neúmyslně, ale přesto se mi trefil do mé slabiny. ,,J-já," koktala jsem, ,,j-já jsem z děcáku." Sklopila jsem hlavu.

Richie mi ji zvedl od podlahy, ,,Za to se nemusíš stydět. Já jsem taky adoptovaný." Řekl a usmál se. ,,Já jsem ale prožila celý svůj život v děcáku. Teď je mi osmnáct a musím se starat sama. Nemám peníze jen rozdělené vzdělaní." Všichni mlčeli. ,,Pomůžu ti," řekl Richie, podívala jsem se na něj, ,,Ty?" zeptala jsem se a pousmála jsem se, ,,Ty by sis spíše měl… no, měl by sis umýt vlasy, trénovat choreagrafii a svým vystoupením vzbuzovat naději a lámat holčičí srdce! Tohle bys měl dělat a ne se starat jen o mě." Vypadalo to, že zbytek jeho kapely se mnou souhlasí.
,,Ale já ti chci pomoct. Máme podobný osud, nemyslíš?! Jen s tím rozdílem, že já jsem to měl jednodušší, protože si mě vzala moje adoptivní rodina. Nechci svoje pravé rodiče vidět, protože vím, že bych tím ublížil těm, který mě vychovávali. Pro mě jsou oni pravý a učili mě: pomáhej druhým, modli se k bohu a budeš dobrý člověk." Znovu se sladce usmál.
,,Na světe je sešt miliard lidí proč bys ty- takový krásný pro mnohé ideální kluk- pomáhal zrovna mě. Mně, češce, kterou navíc vůbec neznáš." Ptala jsem se. ,,Byl jsem to já, po kom jsi se odhlédla a možná právě proto, tě to auto porazilo. Snažil jsem se tě oživit, měl jsem hrozný strach, že se to nepovede, ale ty jsi byla hrozně statečná a, a…" koktal. ,,Máš jen pocit viny," usoudila jsem, ,,za pár dní se to ztratí. Já si vážím toho, že mi chtěl pomoct někdo jako ty, ale nehodí se to."
,,Já nemám žádný pocit viny, já jen…" začal Richie. ,,Měl jsem pravdu," přerušil ho napůl se smíchem Izzy, ,,zamiloval se." A začal se smát. ,,Richie Stringini, lamač dívčích srdcí polapen svou vlastní zbraní. Páni to budou mít no-" ,,Izzy buď zticha!" doporučil mu Jay. ,,My půjdeme," vyzval Jay všechny ostatní kromě Richieho, všichni se zvedli. Jay ještě přešel k Richiemu, ,,A ty to tu nějak vyřeš. Nějak rozumně, Richie, ano?" a potom už jsme osaměli.
,,Dělal si jen legraci, že jo?" ptala jsem se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annyny annyny | E-mail | Web | 16. ledna 2009 v 14:16 | Reagovat

vypadá to zajímavě ;-) Doufam, že ostatní díly budou taky tak hezký jako tyhle :-) Vážně se ti to povedlo ;-)

2 Tery Tery | 16. ledna 2009 v 18:20 | Reagovat

pěkná povídka tak pokrááčko:)

3 janča janča | E-mail | 16. ledna 2009 v 23:39 | Reagovat

supeeer! pokračkooooo

4 Žanet <3 Žanet <3 | Web | 19. ledna 2009 v 9:13 | Reagovat

pokračkooo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
information copyright +++ us5-richie-4ever.blog.cz
design and layout copyright +++ Asheen and LAYFORteam